Turnaje na Slávii jsme se účastnili jako zvané družstvo, což náš velmi potěšilo. Utkání s dívkami jsme původně chtěli využit jako ideální příležitost, jak zapojit do turnaje i hráče, kteří dosud nemají odehráno tolik minut. Ti se ale povětšinou omluvili, a tak jsme turnaj absolvovali v téměř v plné sestavě připravení prověřit dovednosti dívek. Turnaj se hrál systémem dvou základních skupin. Ta naše slibovala utkání se Slávií ročníku 2002, Sokolem Vršovice a Žirovnicí. Očekávali jsme, že hned na úvod odehrajeme nejtěžší utkání se Slávií 02. To se sice nepotvrdilo, ale i tak se hrálo kvalitní utkání s konečným výsledkem 12:9. Hráčky Sokolu Vršovice se snažily vyzrát na naši vysunutou obranu, ale dlouho dobu se jim to nedařilo, což je vidět na pouze 3 vstřelených brankách. Nelze jim ale odepřít snahu o překonání obrany, kterou na ně žádné z dívčích družstev nehraje. V našem podání se jednalo o pohodové utkání, kdy kluci mělo volnou ruku pro hru v útoku, která sice přinesla hodně chyb, ale také 12 branek. Utkání s Žirovnicí bylo plné výhrad, především od trenérů Žirovnice směrem k naší hře v obraně a výkonům rozhodčích. Mezi tím jejich hráčky dělaly chyby, což se nám velmi hodilo. Zároveň je ale nutné říct, že nás fyzicky vyspělejší hráčky dobře prověřily a my jsme museli hrát v obraně naplno, aby se nám podařilo utkání ovládnout. Velkým potěšením byly branky ze střední vzdálenosti, které jsme byli schopni vstřelit přes o hlavu větší hráčky. Do vyřazovací části jsme postoupili zcela jasně z 1.místa. Semifinálové utkání bylo to nejtěžší, co jsme na turnaji odehráli. Slavia 03 s námi hrála zcela otevřenou, fyzicky náročnou házenou, která se divákům, kterých přišlo přes 100, musela líbit. Je potřeba se poklonit výkonu stejně starých hráček, které se velkou bojovnosti a předvedenou rychlostí mohli rovnat našim hráčů, dalo by se říct jako jediné. Výsledkem byl krásný, až do konce napínavý duel, který skončil našim vítězstvím o branku 12:11. Ve finále se na nás těšily dosud neporažené Háje. Znovu proti nám stalo fyzicky lepší družstvo, které svou převahu v úvodu utkání opravdu využilo. Naše obrana si na začátku nevěděla rady, trochu se bála kontaktu. To trvalo přibližně 5 minut, kdy jsme prohrávali o 3 branky. Poté jsme ale předvedli naši tradičně pevnou obranu a děvčata neměla příliš možností, jak se prosadit. Když už se jim podařilo projít přes dobře se pohybující první řadu vysunuté obrany, narazily na dobře postaveného pivota, o kterého si samy způsobovaly bolest. Postupně jsme zlepšili i hru v útoku, kdy jsme vzhledem k dobré práci v obraně jednoduše získávali míče. V závěru jsme si vyzkoušeli i velmi riskantní osobní obranu v oslabení. V turnaji jsme obsadili 1. místo po výhře na Háji 12:8.

Sestava: Vlček, Krásný, Vaněk, Plíhal, Rakouský J., Bergman, Kropík, Pácal, Pytlíček, Rakouský M., Lípa, Barda