25. kolo Chance Extraligy: HC Dukla Praha – KH ISMM Kopřivnice 40:37 (21:19)

Už počtvrté za sebou se ukázalo, že v zápasech Kopřivnice a Dukly se více daří domácímu týmu. Letos i loni vždy vyhrál tým, na jehož palubovce se zápas konal. Vždy padlo výrazně přes 60 branek, tentokrát jich bylo dokonce parádních 77.

Dukla zaznamenala dvě série, díky kterým si vytvořila náskok. Jednak to byly čtyři branky od 36. minuty, kdy soupeř reagoval pouze jednou, ovšem následně se dokázal dotáhnout. Podruhé to bylo od 41. minuty. To se Pražané trefili pětkrát a tento náskok už jim zajistil vítězství.

Michal Tonar, trenér HC Dukla Praha: „Týmu patří poděkování za dva body, které jsme chtěli uhrát. Na Kopřivnici bylo cítit, že stále bojuje o to, aby se dostala do play-off. Soupeř předvedl stejný styl hry, který nám už při předchozím zápase moc neseděl, a i tentokrát jsme se s ním hodně prali, hlavně v obraně. Ale naše útočná fáze je teď naštěstí velmi dobrá a nemáme problém nastřílet 35 gólů a víc. Cítím ale jisté rezervy v obraně, na kterých teď během pauzy určitě zapracujeme, protože v play-off by nám tohle nemuselo stačit.“

Více o výsledcích 25. extraligového kola na handball.cz