SÉRIE o 5.–6. místo: HC Dukla Praha – Pepino SKP Frýdek-Místek

V odvetném utkání série o 5.–6. místo přivítají házenkáři pražské Dukly moravskoslezský celek Pepino SKP Frýdek-Místek. Do Prahy míří soupeř, jenž s sebou do odvety veze sedmibrankový náskok, neboť v prvním střetnutí plně využil výhodu domácího prostředí. Pražané si zvláště v útoku nevěděli rady s agresivní obranou SKP, naopak hráči Frýdku-Místku se dokázali prosazovat v útoku vskutku bravurně. Nyní je ovšem na řadě Dukla, která chce vytěžit z výhod domácí palubovky a zvrátit vývoj série ve svůj prospěch. „První utkání ve Frýdku se nám nepovedlo. Ve většině činností jsme zaostávali. Sedmibrankový rozdíl je hrozivý, ale během sezóny jsme dokázali otočit i horší stavy. Poslední zápas sezóny v domácí hale je pro nás dost silnou motivací,“ poznamenává k blížícímu se utkání Michal Tonar, trenér HC Dukla Praha.

Pražská Dukla se před zápasem rozloučí s dlouholetými hráči extraligového družstva – údernou spojkou Davidem Šůstkem, který se vrací zpět domů do házenkářské bašty na Vysočině, a s křídelníkem Jakubem Zelenkou, který ukončuje svou hráčskou kariéru. Zároveň se rozloučíme s Danielem Čurdou, jehož kroky od nové sezóny směřují do DHC Slavia Praha, kde vystřídá trenéra Jana Salače.

Zápas Dukla – Frýdek-Místek se odehraje na palubovce sportovní haly Ruzyně v netradičním čase – úvodní hvizd zazní v pátek 21. dubna v 18:00.

Přijďte podpořit házenkáře Dukly, poděkovat našim borcům a společně zakončit letošní sezónu!