Startuje jarní část dorosteneckých soutěží

V neděli se rozehraje soutěž dorosteneckých kategorií házené, přičemž náš mladší a starší dorost vyráží na půdu Polanky nad Odrou. První utkání jarní části čeká taky juniorku.

Starší dorostenci se chystají k oživení své sezóny a k dobytí cenného skalpu, když se postaví tváří v tvář týmu Polanky, která suverénně vévodí tabulce. Polanka ztratila pouze jedno utkání, a tak naši starší dorostenci mají za cíl připsat si výhru a posunout se v tabulce. Předchozí střetnutí mezi starším dorostem Dukly Praha a Polankou skončilo výsledkem 28:31 ve prospěch Polanky, což slibuje vyrovnaný a napínavý zápas.

Mladší dorostenci se připravují na souboj s týmem Tj Sokol Ostrava, který se momentálně pohybuje v dolní části tabulky. Pod vedením trenéra Petra Hejtmánka má náš mladší dorost jasný cíl – zvítězit a udržet si tak pevnou pozici na medailovém stupni. V posledním střetnutí mladších dorostenců Dukly Praha a Sokolu Ostrava jsme slavili vítězství s výsledkem 35:30, což nám dodává sebevědomí do nadcházejícího utkání.

V neposlední řadě startuje také 1.liga mužů, juniorka v prvním utkání rozstřílela Polanku 35:22. Na tenhle výsledek bude chtít rozhodně navázat a nadále vévodit tabulce.

V neděli se tak rozehraje nejen házenkářská soutěž, ale i boje plné vášně, taktiky a snahy dosáhnout výjimečných výkonů na hřišti.

sdílet

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

další články

Dukla jen o branku nestačila na vedoucí Talent

23. kolo Chance Extraligy: Talent tým Plzeňského kraje – HC Dukla Praha 38:37 (21:18) // 24. 2. 2024 Nesmírně těžký zápas pro domácího favorita, který …

Více →

Ruzyňská tvrz nedobyta

Mladší dorost // Dukla Praha – Lovci Lovosice // 32:21 Hodnocení Petra Hejtmánka: Zápas se mi hodnotí opět velmi dobře. Kluci byli lepší ve všech …

Více →

Třetí kolo žákovské ligy

3. kolo žákovské ligy Hodnocení Ondřeje Bílka: Minulý víkend jsme zajížděli do Jičína na 3. kolo celorepublikové soutěže staršího žactva – Žákovská liga.Na turnaji jsme …

Více →