Z Polanky vezeme dvě výhry a jednu prohru

Mladší dorost // TJ Sokol Ostrava – TJ Dukla Praha // 19:33

Hodnocení Petra Hejtmánka:

Tento zápas se mi hodnotí dobře, protože kluci k němu přistoupili s pokorou, ale zároveň zdravým sebevědomím. Po nepříliš výsledkově vydařené zimní přípravě, jsem měl obavy, jak se vypořádají s tlakem, který se v Polance vytváří jak na hráče, tak na rozhodčí.

Kromě úvodních 5 minut kdy jsme zahřívali motory a prohrávali 3:1 tak po celý další průběh utkání už jsme dominovali a postupně navyšovali náskok, až na výsledných plus 14 gólů.

Měli jsme navrch jak v útočném systému, kdy jsme obranu soupeře rozebírali na šroubky tak v obranném systému, kdy jsme dokázali eliminovat dva jejich nejlepší hráče. V souvislosti s obranou musím vyzvednout i výkon brankáře, který nás několikrát podržel, i když i on by mohl ještě pár střel pochytat.

S čím jsme se naopak potýkali byla mizerná koncovka všech našich hráčů i přes nastřílených 33 gólů jsme jich mohli vstřelit přes 40.

 

Pevně doufám, že kluky výhra povzbudí do dalšího zápasu proti Lovosicím, kterým máme co vracet.

 

Starší dorost // SHK Polanka N. O. – TJ Dukla Praha // 26:24

Hodnocení Pavla Pauzy:

Starší dorost sehrál své první jarní utkání na hřišti lídra soutěže Polanky. Od začátku bylo utkání vyrovnané a plné emocí. Naší již tak prořídlou lavičku doplněnou ml.dorostenci oslabil již v 5 minutě Dan Erebai ze zdravotních důvodů. Přesto díky nasazení a dobré obraně jsme postupně získávali vedení. Před koncem poločasu dokonce o 3 branky 13:10 a mohli jít i do vyššího vedení. Nedůraz v útoku a technické chyby nakonec stáhly poločasové vedení na rozdíl jedné branky 14:13. Druhý poločas se rozhodl za stavu 20:20, kdy po udělení červené karty M. Macurovi soupeř využil přesilovku a odskočil na rozdíl 3 branek. Bohužel jsme již nedokázali tento rozdíl dohnat. Po dobrém výkonu odjíždíme tedy zklamaní..

 

Juniorka // SHK Polanka N. O. – TJ Dukla Praha // 31:34

Hodnocení Martina Půty:

Do Polanky jsme vyjížděli s vysokou absencí hráčů, jelikož probíhalo extraligové utkání. Aby toho nebylo málo, Herbert Matějka obdržel v 20. minutě modrou kartu. Celé utkání bylo velmi vyostřené, padlo devět dvouminutových trestů a dvě červené karty. Zápas rozhodla koncovka, kde jsme zachovali klidnější hlavu.

 

sdílet

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

další články

Chance Extraliga 2024/2025

Chance extraliga házené mužů 2024/2025 už zná své rozlosování. Nejvyšší česká házenkářská soutěž vstoupí do nové sezóny o víkendu 7.–8. září 2024, kdy je na …

Více →

Do nové sezóny s novým trenérem

HC Dukla Praha doznala změny na trenérské pozici. Pro nadcházející sezóny bude kormidelníkem extraligového celku Daniel Kubeš, který s klubem podepsal smlouvu na čtyři roky. …

Více →

Minižáci si zajistili medaile

Minižáci Dukly dovezli do Prahy stříbrné medaile! Družstvo pod vedením trenérů Ireny Mlejnkové Šubrtové a Zdeňka Poláška úspěšně prošlo turnajem v německém Neussu.  Irena Mlejnková …

Více →